office

Vítejte

    a staňte se součástí naší společnosti. Cílevědomost a zaměření se na požadavky zákazníka, výkon odpovídající cílům, rozhodnost a zdravý rozum, zodpovědnost za svá rozhodnutí, komunikace a spolupráce s ostatními členy týmu - to jsou kvality, které očekáváme od našich zaměstnanců. Na oplátku nabízíme stabilní zázemí rozvíjející se společnosti a trvalý zájem o potřeby našich zaměstnanců.

Těšíme se na setkání s Vámi.


Volné pozice

    Zde si můžete vybrat z nabídky pracovních příležitostí.  V současnosti hledáme vhodné kandidáty zejména na tyto pozice

 • Rozpočtář a přípravář stavebních prací / elektromontážních prací
    
 • Revizní technik
    
 • Zedník
    
 • Projektant telekomunikačních zařízení
    
 • Elektromontér
    
 • Montér telekomunikačních zařízení
    
 • Pracovník pro montáž ocelových konstrukcí
    práce ve výškách podmínkou
 • Vedoucí Autodopravy
    


Vzdělávání zaměstnanců

Pro společnost Svoboda a syn, s.r.o. je jazyková vybavenost zaměstnanců velice důležitá. Nejen k získání nových obchodních příležitostí v zahraničí, ale také k udržení stávajících zahraničních klientů. Zdokonalování jazykových znalostí zaměstnanců firmy Svoboda a syn, je nezbytným předpokladem k dalšímu rozvoji společnosti. Od roku 2002 se v rámci projektů „Vzdělávejte se pro růst!“ a jiných výukových dotací, koná intenzivní odborná jazyková výuka anglického a německého jazyka, se zaměřením na telekomunikační technologie.

Vzhledem k požadavkům zahraničních zákazníků na globalizaci služeb a zvýšení podílu naší práce na zakázkách v Evropě, je pro naši společnost nezbytně nutné zvýšit počet našich odborně vzdělaných pracovníků schopných dorozumět se v anglickém a německém jazyce.

Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a Státním rozpočtem České republiky.

Také se staráme o zdraví Našich zaměstnanců organizováním pohybových cvičení zaměřených na potlačení civilizačních chorob.

O SPOLEČNOSTI    ŘÍZENÍ KVALITY    SLUŽBY    REFERENCE    KARIÉRA    KONTAKT

© 2009 Svoboda a Syn s.r.o